درباره ما

لنز ریحانه با مدیریت ریحانه زندیه فعالیت خود را بصورت رسمی از سال ۱۳۹۸ در زمینه پخش و فروش تمامی لنزهای چشمی طبی و رنگی آغاز کرده است. صفحه اینستاگرام لنز ریحانه بصورت کامل و تخصصی در زمینه لنزهای زیبایی چشمی و لنزهای پزشکی و درمانی فعالیت دارد.

با مراجعه به اینستاگرام ما شاهد این خواهید بود که هیچ مشکلی نیست که مجموعه تخصصی لنز ریحانه نتواند برای شما حل کند . در صورت مراجعه به اینستاگرام تخصصی لنزریحانه، بصورت روتین از تمام محصولات و مشخصات محصولات و همین طور رضایت مشتریها که با آیدی مستقیم ایشان استوری می گردد مطلع خواهید شد، تا بتوانید لذت و رضایت یک خرید دلنشین رو تجربه کنید .

هدف اصلی مجموعه تخصصی لنز ریحانه

هدف اصلی ما دادن اطلاعات موثق و صحیح راجع به لنزهای چشمی و طریقه نگه داری آنها میباشد، تا بتوانیم در حین اینکه چشمان زیبای شما رو خوشگلتر و درخشان تر میکنیم سلامت چشمهایتان را هم تضمین کنیم .

علاوه بر اینکه سلامت چشمهایتان برایمان اولویت است، سلامت روان شما هم برای مجموعه تخصصی لنز ریحانه مهم است ، این امر به این صورت هست که بصورت خیلی صمیمی و دوستانه به شما مشاوره تخصصی داده میشود تا بتوانید با کمک مشاورین تخصصی ما انتخاب درست و اصولی داشته باشید .

اهمیت جلب رضایت مشتریان

مجموعه تخصصی لنز ریحانه بالاترین درجه اهمیت رو به رضایت شما عزیزان اختصاص داده است. در همین راستا، محتواهای آموزشی دقیق و بی رقیب، تست تمامی رنگ های لنزها را در چشم دختران و پسران عزیزمان را در اینستاگرام بصورت روزانه برایتان بارگذاری و بروزرسانی خواهیم نمود.

لنزهای چشم و لوازم جانبی مربوطه مجموعه تخصصی لنز ریحانه تماما با بالاترین کیفیت و وارداتی از کشور کره میباشند .

شعار لنز ریحانه

درخشندگی چشمهایتان در اوج سلامتی وظیفه ماست . در حال حاضر در تلاش هستیم تا مجموعه تخصصی لنز ریحانه بالاترین رضایت رو داشته باشد و روز به روز پر تلاش تر و خلاقانه تر ظاهر شود .

بنده ریحانه زندیه، وارد کننده و موسس فروشگاه تخصصی لنز ریحانه و متخصص در زمینه لنزهای زیبایی چشمی و لنزهای پزشکی و درمانی در خدمت شما عزیزان برای ارائه راهنمائی بیشتر هستم.

totop